Redakční systém pro tvorbu webových stránek

Máme připravený vymakaný redakční systém pro správu webových stránek, který zvládne libovolně složitý web.

Systém obsahuje základní věci, které jsou potřeba pro fungování a správu každého webu s tím, že redakční systém vždy modifikujeme a upravujeme na míru novým webovým stránkám, aby jim dokonale sednul a byl pohodlný pro editora.

Chcete na stávajícím webem postavit i eshop?

Chcete sbírat odpovědi z kontaktního formuláře a navázat je například na nějaký CRM systém?

Chcete integrovat do webu kalkulačku / objednávkový systém / pokročilý katalog produktů?

Na našem redakčním systému je toto maličkost a jsme připravení, že budete na svůj web nároční!

Určitě jste se již ve svém okolí setkali s někým, kdo si nechal vyrobit “levné” webové stránky, které byly “generované” a nebo “naklikané” pomocí generátoru webových stránek. Či na někoho, kdo si nechali vyrobit “kvalitní” webové stránky například ve WordPresu (rozšířený otevřený redakční systém). Dříve či později určitě narazíte na limity daného řešení. Bohužel tyto limity bývají dosti tvrdé a často i neřešitelné pro majitele takovéhoto webu. 

Pokud narazíte na limit u výše zmíněných řešení, tak zjistíte jaká je pravá cena daného řešení. V lepším případě dojdete k tomu, že se web musí kompletně předělat a v horším případě se pokusíte sehnat někoho, kdo Vám toto řešení upraví - což často bývá mnohem finančně náročnější a výsledek dosti nejistý.


Oproti tomu náš redakční systém jsme schválně stavěli tak, aby nepostihoval všechny možné oblasti, protože to ani není možné. My jsme se zaměřili na redakční systém, který perfektně zvládá to základní a to správu stránek s tím, že je velice jednoduché jej libovolně modifikovat a rozšiřovat. 

 

Obrázek: login
Obrázek: editace
Obrázek: pobocka

Máte IT problém?

Napište nám a společně jej vyřešíme!